Medicīnas komisija jūrniekiem

Klīnika „VIA UNA”, kas dibināta 1993. gadā, pamatojoties uz baseina poliklīnikas bāzi, aicina jūrniekus apmeklēt medicīnisko komisiju pirms reisa, un gatava ar savu labāko speciālistu palīdzību risināt jūrnieku veselības problēmas, ja tādas ir.

Zemāk ir ‘VIA UNA” poliklīnikas bijušās vadītājas Dr. N. Bagramjanas ilgtermiņa novērojumi:

".. Diemžēl ir jāatzīmē, ka lielākā daļa jūrnieku spēlē lielisku sevis maldināšanas spēli - viņi nevēlas uzzināt patiesību par savu veselību un iznīcina to ar savām rokām. Un, kad ķermenis pārvēršas par vraku, viņi vēršas pie ārsta, gaidot brīnumu, kas tos izārstēs.

Kā jūrnieki iziet medicīnisko komisiju? Ātri skrien pa kabinetiem, sūdzības - nulle, nokārto obligāto pārbaudi un apmierināti skrien uz nekurieni ... "

Mēs vēlētos vēlreiz vērst uzmanību uz to, ka komisijas gaitā jūs varat pārbaudīt jūsu veselības stāvokli, saņemt ieteikumus par labu fiziskā stāvokļa uzturēšanu un darba spēju saglabāšanu īsā laikā. Ņemot vērā laika un darba slodzes trūkumu pirms došanās reisā, mēs piedāvājam kompleksu risinājumu dažām problēmām, kas var rasties veselības pārbaudes laikā.

Tātad, mēs piedāvājam 50% atlaidi uztura speciālista pakalpojumiem, kurš palīdzēs zaudēt svaru un normalizēt uzturu reisā, ja tas būs nepieciešams. Pārbaudes laikā jūs varat izmantot to pašu 50% atlaidi uz analīzēm, kas nav iekļautas obligātajā medicīniskā komisijā , bet kuras jūs interesē personīgi (piemēram, holesterīna līmenis, asinsgrupa, alerģijas tests utt.)

Vasaras mēnešos mēs gaidīsim Latvijas Jūras akadēmijas abiturientus  uz jūrnieku medicīnisko komisiju priekš studijām. Nepieciešams iepriekš pierakstīties elektroniski (www.via-una.lv, sadaļā e-pieraksts) vai pa tālruni 67322641, 22014542.