Dermatoveneroloģija

Dermatoveneroloģija – tas ir plašs medicīnas terapeitiskās zinātnes novirziens, kurš nodarbojas ar ādas slimību un venērisko infekciju diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi.

Dermatoveneroloģija ietver  vairākus virzienus:

Dermatoloģija

Pēta ādas (kā arī tās derivātus - nagus, matus, sviedru un tauku dziedzerus) un gļotādas (mutes dobuma un ģenitāliju) uzbūvi un funkcijas. Tāpat arī izstrādā dažādu ādas, kā arī nagu un gļotādas slimību diagnostikas, ārstēšanas un profilakses metodes.

Veneroloģija

Nodarbojas ar dzimumkontaktu ceļa iegūtu venērisko slimību diagnostikas, ārstēšanas un profilakses metodēm, kā arī pēta to attīstību un izpausmi.

Bezoperācijas (konservatīvā) kosmetoloģija

Nesen radies dermatoloģijas virziens, kas ar terapeitisko metožu palīdzību iedarbojas uz ādu ar mērķi panākt tās ārējā izskata uzlabojumus.

Pēc statistikas datiem ādas slimības ir novērojamas lielākajai zemes iedzīvotāju daļai. Tās var būt iedzimtas, alerģiskas, imunoloģiskas, infekcijas ceļa iegūtas, kā arī radušās citu faktoru ietekmē.

Iekšķīga patoloģija  arī var būt par iemeslu ādas slimībām. Šādā gadījumā, lai noteiktu primāros ādas slimības simptomus, nepieciešama savlaicīga diagnostika. Jūs to varat veikt klīnikas «VIA UNA» dermatoloģijas nodaļā, kur strādā profesionāli ārsti, kuri noteikti noskaidros problēmu un nozīmēs ārstēšanu.

Speciālisti

Igors Belovs

Dermatologs

Pieraksts pie ārsta +371 29409857

 

Vladimirs Jevtuškovs

Dermatologs, Venerologs

Pieraksts pie ārsta +371 29233369